Firma Profili

Huzurun modernlikle birleştiği, hizmetin kusursuz verildiği, konforla bütünleşen sıcak ortam…
Eskişehir’deki eviniz olacak MARWA Otel, şehir merkezindeki konumuyla, güleryüzlü personelleriyle, misafirlerimizden aldığımız destek ve ’ her zaman misafirlerimizin memnuniyet ve konforu en üst düzeye çıkarılmalıdır’ misyonuyla sizlerle…


4 adet suit, 2 adet connection room 42 adet deluxe room olmak üzere toplam 48 odalı MARWA Otel 5 yıldızlı konfor, 4 yıldızlı konseptiyle sizlerle buluşturuldu.
Bir şehir otelinden beklediğiniz tüm standartların oluşturulduğu MARWA Otel’in ferah odalarında yatak ebatları standartların üzerinde tutulmak suretiyle kişisel konforun en üst seviyeye çıkartılması amaçlanmıştır.
Otelimizde otopark, kablolu yayın ve odalarımızda LCD TV, wireless ve Kablolu İnternet, klima, elektronik kapı kilitleri, saç kurutma makinesi, elektronik kilitli kasa, minibar, sıcak içecek ikram barı, oda ve banyolarda telefon bağlantısı Suit ve Connection odalarda Jakuzi bulunmaktadır.
MARWA Otel, Yazılıkaya Restaurant’ta alacağınız zengin kahvaltısı ile sizlere güne zinde başlama fırsatı sunmaktadır.

Şehir merkezinde bulunan tesisimiz tren garına 15 dakika, otogara 15 dakika ,Porsuk Çayı ve Adalar mevkiine 5 dk, Tarihi Odunpazarı Evlerine 10 dk,tarihi Reşadiye Camiine 15 dk, Venedik Gondollarına 10 dk,Espark ve Kanatlı AVM’ye 15 dk, Barlar Sokağına 15 dk YÜRÜME mesafesindedir.

MARWA Otel bir Tekinoğulları kuruluşudur.