OTEL BİLGİLENDİRME FORMU


Sevgili misafirimiz,

Marwa Otel olarak sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerin konaklamalarını daha konforlu hale getirmek için otelimiz hakkında bazı bilgileri paylaşmanın önemli olduğunu düşünüyoruz.

Check-In ( Giriş yapma )

Odaya giriş saatimiz 14.00'dır. Erken giriş taleplerimizi müsaitliğimize göre yönetebiliyoruz ancak saat 10.00'dan önce talep edilen erken girişler ücrete tabidir.

Erken giriş ( Early C-In ) talepleriniz için resepsiyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Kahvaltı Servisi

Her gün 07.30-10.00 saatleri arasında Premium salonda (asansörden mavi tuş) servis edilir.

10.00'dan sonra talep edilen kahvaltı servisimiz ücrete tabiidir. Bilgi için resepsiyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Check-Out ( Çıkış Yapma )

Odadan ayrılış saatimiz öğlen 12.00'dır. Konaklamanızın uzatılmasını istiyorsanız, resepsiyon görevlileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Geç çıkış ( Late C-Out ) taleplerinizi müsaitliğimize göre yönetebiliyoruz. Geç çıkış taleplerini müsaitliğimiz var ise mümkün olduğunca esnetmeye gayret ediyoruz. Ancak müsaitliğin olmadığı durumda 12.00'dan sonraki talep ve geç çıkışlarda gecelik konaklama ücretinin tamamını sizlerden talep edeceğimizi bildirmek isteriz. Geç çıkış ( Late C-Out ) talepleriniz için resepsiyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Ön Büro Hizmetleri (Resepsiyon)

Ön büro ekibimiz otelimiz ile ilgili aklınıza takılan her soruyu cevaplamaktan ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Ön büro departmanına bağlanmak için oda telefonunuzdan sıfırı (0) aramanız yeterli olacaktır.

Otopark
Otelimizin özel otopark alanı bulunmamaktadır. Konaklayan misafirlerimiz için çok yakınımızda ücretli açık otopark mevcuttur.

Rahatsız Etmeyiniz ( DND ) 

Sevgili misafirimiz, rahatsız edilmek istemiyorsanız, lütfen oda ünitesi giriş kapısı kolunda bulunan bilgilendirme levhasını "Rahatsız Etmeyin / DND" olarak çevirmenizi rica ederiz. Otel çalışanlarımız ilgili bilgilendirmenizi takip edecek ve sizleri rahatsız etmeyecektir.

Kat Hizmetleri / House-Keeping- H/K

Kat hizmetleri ekibimiz her gün 08.00- 16.00 saatleri arasında hizmetinizdedir. İlave bir havlu, ekstra bir yastık, ek yatak ve odanızda ekstra bir temizlik hizmeti için lütfen kat hizmetleri departmanı veya resepsiyon ile iletişime geçiniz.

Günlük temizlik hizmeti için ise DND ( Rahatsız etmeyin ) kartının arka yüzündeki temizlik talep kartını kat hizmetleri departmanı çalışanlarının görebileceği şekilde bırakmanızı rica ederiz.

İnternet

Otelimizde oda üniteleri ve genel alanlarda erişim sağlayabileceğiniz yüksek hızlı internet bağlantımız bulunmaktadır.

-kullanıcı adı: marwaotel

-şifre: ma123456

Unutulan ve Kayıp Olan Eşyalar

 

Otelde unutulan para, eşya, değerli mücevher vb. ile ilgili otelimiz sorumlu tutulamaz. Bulunan eşyalar 1 yıl süresince otelde muhafaza edilir. Otelimizde unutmuş olduğunuz eşyanızı en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırmak bizleri mutlu edecektir

 

Oda Araç ve Gereçleri

 

Odalardaki havluların ve elbise askılarının oda dışına çıkartılması yasaktır. Odada bulunan klima ve TV kumandalarının oda dışına çıkartılması yasaktır. Odada bulunan elektrikli eşya ve mobilyalara zarar verilmemesine dikkat edilmedir. Otel eşyasına zarar verilmesi veya çalınması durumunda misafir, otelin belirlediği bedelini ödemeyi taahhüt eder.

 

Oda kartları

Oda kartlarının kaybolması durumunda otelin belirlediği bedeli ödemeyi taahhüt eder.

Konuklar İçin Güvenlik Bilgileri

Yangın Durumunda Prosedür

Marwa Otel, yangın alarm sistemi ile donatılmıştır. Tüm çalışanlarımız acil durumlar için eğilim almışlardır. Otelin yanı sıra misafir odalarında da yangın detektörleri bulunmaktadır ve otelimizde her katta YSC ( yangın söndürme cihazı )bulunmaktadır.

Acil Çıkış Planları

Otel odalarının kapı arkalarında Acil Durum Kaçış Planı bulunmaktadır. Her bir oda ayrı olarak belirtilmiş ve tahliye alanları hakkında bilgilendirme ve yönlendirme işaretleri gösterilmiştir.

''Otelimizde konaklayan her misafirimizin yukarıda yazılı olan maddeleri kabul edeceğinden ve dikkat edeceğinden şüphemiz yoktur.''

Marwa Otel Ailesi

Marwa otel ailesi olarak siz değerli misafirlerimizi otelimizde konuk etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Konaklama süreniz boyunca siz değerli misafirlerimize hizmet etmekten kıvanç duyacağımızı iletmek istiyoruz.

Mutlu ve keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle..